Item #:  CABC34MI ID #:  95281
The CRN 34" Mist Corner Assembly Is Designed For Seamless Integration Into Your Spa System. With A Robust 2" Flange And Distinctive #7 Emboss, This Corner Serves Both Functional And Aesthetic Purposes. Its Elegant Mist Finish Is Perfect For Homeowners Seeking A Modern Touch While Ensuring Durability And Support In Your Outdoor Spa Setup.
Key Features:
34-inch Corner Fit
2-inch Flange For Stability
#7 Emboss Design
Modern Mist Finish
Durable And Reliable For Replacement
Weight: 10.00 lb
Used by Cal Spas
CABC34MI replaces the following part numbers: CAB27513336MI
Most Popular
Quick Spa Parts - Hot Tub Cabinet 7.45" Radius Corner 44" Mahogany
Cabinet 7.45" Radius Corner 44" Mahogany
(115)
Quick Spa Parts - Hot Tub Cabinet Sides Vert Panel 28.5 x 67.625" Smoke
Cabinet Sides Vert Panel 28.5 X 67.625" Smoke
Quick Spa Parts - Hot Tub Cabinet Side Lv Vert Panel 34" x 67.625 Mist
Cabinet Side Lv Vert Panel 34" X 67.625 Mist
Quick Spa Parts - Hot Tub Cabinet Front/Back Vertical Panel 28.5" x 61.63" - Smoke
Cabinet Front/Back Vertical Panel 28.5" X 61.63" - Smoke
Quick Spa Parts - Hot Tub Cabinet Front Vertical Side Panel 34" x 21" - Preferred - Smoke
Cabinet Front Vertical Side Panel 34" X 21" - Preferred - Smoke
Key Features
Affordable hot tub replacement parts with the best-in-class quality
  • The very best in quality and customer services
  • Quick deliveries
  • Carries replacement parts for over 25 of the biggest brands in the hot tub industry
California Proposition 65
WARNINGS:
Specific Product, Chemical, and Area Exposure
Food Exposure
Wood Dust Exposure
Furniture Product Exposure
For more information on Prop 65, go to: www.p65warnings.ca.gov
Recently Viewed Items
Quick Spa Parts - Hot Tub Cabinet Door Panel 7
Cabinet Door Panel 7' Dark Twilight 27" X 22"
Quick Spa Parts - Hot Tub Cabinet Side Panel Short 28 1/2" x 20 1/2" Smoke (Tri)
Cabinet Side Panel Short 28 1/2" X 20 1/2" Smoke (Tri)
Quick Spa Parts - Hot Tub THERMO INSULATION
Thermo Insulation
(194)
Quick Spa Parts - Hot Tub CAB FRONT PNL 28 1/2 X 58 7/8" SMOKE (TRI)
Cab Front Pnl 28 1/2 X 58 7/8" Smoke (Tri)
Quick Spa Parts - Hot Tub Cabinet Front/Back Vertical Panel 28.5" x 37.63" - Smoke
Cabinet Front/Back Vertical Panel 28.5" X 37.63" - Smoke